mallpay Cashback

 

kosik_desktop_830x90 (1)
homepage_desktop_945x575

 

Maximální výše slevy je 500 Kč a odečte se vám z prvního nákupu s vaší mallpay kartou. Aby mohla být sleva uplatněna, je potřeba si zařídit mallpay kartu od našeho partnera mallpay, a to ve variantě Plus. Jakmile kartu obdržíte, co nejdříve ji aktivujte.

Až bude vaše mallpay karta aktivována, vybavte své nejmilejší plenkami z PlenkyLevně.cz. Jako způsob platby v nákupním košíku zvolte možnost „Platba kartou online“.

Částka až 500 Kč se vám automaticky odečte v měsíčním vyúčtování vaší mallpay karty, a to ve výši 10 % z prvního nákupu, maximálně tedy 500 Kč.

 

plenkylevne_mallpay_sleva-500_desktopplenkylevne_mallpay_sleva-500_mobile 

 

Chci slevu 500 Kč

 

Co je mallpay?

Nejdříve si vše vyzkoušíte, platíte až do 50 dníS mallpay už neplatíte za zboží předem. Vše si doma vyzkoušejte, prohlédněte a zaplatíte později. Klasicky máte 14 dní na zaplacení od doručení objednávky, členové klubu Pro děti mají 30 dní a když si pořídíte ověřený účet Plus, získáte až 50 dní.

ZdarmaAť už odloženou platbu využijete opakovaně několikrát za měsíc nebo jen párkrát, nikdy za nákup nedáte ani korunu navíc.

Prodloužená záruka a pojištění zboží zdarmaVětšině produktů pořízených s mallpay v hodnotě nad 1500 Kč automaticky prodloužíme záruku na 3 roky a pojistíme je proti rozbití a krádeži.

Odměny za nákupZa každých 100 Kč nákupu získáte body, které vyměníte za exkluzivní slevy a dopravu na výdejny zdarma.

 

 

Nejčastější otázky

Na co slouží platební brána mallpay?

Zvolením platební brány mallpay si můžete odložit platbu vaší objednávky až o 14 dní.

Díky vašemu velkému zájmu o tuto platební bránu jsme rozšířili naši spolupráci s mallpay. Při platbě přes platební bránu mallpay tak můžete pro objednávky nad 300 Kč využít dopravu zdarma. Využijte naši novou platební bránu a ušetřete za dopravu.

Co je to mallpay karta? Mallpay karta je podobná kartě, kterou máte od kterékoliv banky. Veškeré informace o mallpay kartě se dozvíte zde.

Jaké jsou výhody mallpay karty?Při využití mallpay karty nyní můžete získat až 1000 Kč zpět z nákupu respirační ochrany. Maximální výše slevy je 1000 Kč a odečte se vám z prvního nákupu. Další výhodou je až 50 000 Kč na nákupy a možnost zaplacení objednávky do 50 dní. Máte zdarma výběry z bankomatů ČSOB a kdekoliv v zahraničí. Více o výhodách karty se dozvíte zde.

Dostanete až 1000 Kč zpět, když jako způsob platby vyberete přímo platební metodu mallpay?Bohužel ne, při placení je potřeba vybrat online platbu kartou a použít mallpay kartu.