Eco by Naty Ekoplenky 4+ Maxi+, 9-20 kg, 42 ks – economy pack

Kód: 575
EKO
Neohodnoceno
Značka: Eco by Naty
469 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémybarvivalatex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou.

Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémybarvivalatex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš.


Doporučujeme protože:

  • protože jsou čisté - jen s tím nejnutnějším minimálním množstvím absorbentu (který je bezpečný a netoxický),
  • protože jsou jednoduché - bez parfemace a látek, které vaše miminko opravdu nepotřebuje,
  • protože jsou spolehlivé - umí to, co konvenční plenky, ale neohrožují zdraví vašeho děťátka,
  • protože jsou velmi jemné - na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby a perfektně padnou,
  • protože nechávají pokožku dýchat, vnější plášť je prodyšný a tím zásadně přispívají ke správnému vývoji a celkovému zdraví jejich nositele,
  • protože jsou tak ekologické, jak jen to jde,
  • protože mají nezávislou certifikaci Vincotte, která zaručuje použití obnovitelných materiálů,
  • protože jsou certifikovány OEKO-TEX Standard, což znamená, že plenky byly testovány na více než sto různých chemických látek a to s ohledem na citlivou dětskou pokožku,
  • protože mají i certifikaci OK Biobased - dvě hvězdičky, což zaručuje 40 - 60 % obnovitelných materiálů, 
  • protože na obalu hrdě nesou také V-label, mezinárodně uznávaný symbol pro veganské produkty.


Certifikace:

Všechny výrobky Eco by Naty (kromě kosmetiky a tamponů) jsou v souladu s testem ASTM D6866, který je podmínkou pro získání OK Biobased certifikace. Obalový materiál produktů je tedy pouze z obnovitelných surovin. ASTM je zkratkou standardizovaných zkušebních metod, které měří, kolik uhlíku daný produkt obsahuje.

Prvenství v rybníčku ekologických plen drží s Naty certifikátem OK biobased (založen belgickou firmou Vinçotte, momentálně spravován certifikačním orgánem TÜV Austria), který potvrzuje, že velké množství surovin daného produktu pochází z plně obnovitelných zdrojů. Certifikát se zaměřuje především na ekonomický a environmentální problém fosilních paliv a skleníkových plynů.

    

Certifikát OEKO-TEX Standard 100 dává jistotu, že produkty Eco by Naty jsou vhodné i pro tu nejcitlivější miminkovskou pokožku. Plenky jsou v rámci této certifikace testovány na více než sto různých chemických látek.

    

Dalším certifikátem, se kterým se můžete na obalu plenek setkat, je povědomý FSC certifikát, který potvrzuje, že celulóza, používaná pro výrobu plenek, je získávaná pouze z šetrně obhospodařovaného dřeva Skandinávie.

A konečně tu máme označení V-Label. Uznávané je mezinárodně a vyskytuje se pouze na produktech, které jsou vhodné pro vegetariány a vegany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské rozložitelné ekoplenky Eco by Naty – Klasické
Certifikáty: V-Label, OK biobased, FSC, OEKO-TEX Standard 100
Podíl biodegradabilních materiálů: 55-60 %
Materiál balení: obal z polyethylenu
Položka byla vyprodána…

Příběh Naty