Eco by Naty vlhčené ubrousky bez vůně, 3x56 ks

Kód: 571
EKO
Neohodnoceno
Značka: Eco by Naty
254 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá maminka dá za vlhčené ubrousky v určitých okamžicích klidně celé království a půl princezny k tomu. Hodí se i na činnosti, které byste si s nimi jen tak nespojili - občas je totiž nutné improvizovat a vlhčené ubrousky se zdají být jedním z nejlepších vynálezů poslední doby. Tyto od Naty jsou navíc bez chemikálií a bez vůně, navíc báječně hebké. Proto je budete milovat vy i vaše (už čisté) miminko.

 

Certifikace na ubrouskách Eco by Naty

Značka Eco by Naty se jako jediný výrobce plen na světě pyšní eko certifikací ASTM D6866, zajišťující, že obalový materiál produktů je pouze z obnovitelných surovin. ASTM je zkratkou standardizovaných zkušebních metod, které měří, kolik uhlíku daný produkt obsahuje.

Další prvenství v rybníčku ekologických výrobků pro miminka drží s certifikátem OK biobased (založen belgickou firmou Vinçotte, momentálně spravován certifikačním orgánem TÜV Austria), který potvrzuje, že velké množství surovin daného produktu pochází z plně obnovitelných zdrojů. Certifikát se zaměřuje především na ekonomický a environmentální problém fosilních paliv a skleníkových plynů.  

 

Jak s nimi naložit:

Ubrousky můžete kompostovat v domácím kompostéru nebo je hoďte do popelnice na bioodpad. Obal ubrousků patří do průmyslového kompostéru nebo do směsného odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlhčené ubrousky
Certifikáty: OK compost HOME, EcoCert Cosmos Natural, V-Label
Položka byla vyprodána…