Moltex Natahovací plenkové kalhotky Pure & Nature 4 Maxi, 7-12 kg, 22 ks

Kód: 526
EKO
Neohodnoceno
Značka: Moltex
199 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vnitřní vrstva ze 100% přírodních ingrediencí udrží zadeček v bezpečí, je prodyšná a svou šetrností potěší i drobky s alergiemi či ekzémy. Kalhotky jsou elastické v bocích i kolem nožiček. Děti i dospělé rozveselí hravý design, tištěný bezpečným certifikovaným inkoustem a recyklovatelný obal z cukrové třtiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní vrstva ze 100% přírodních ingrediencí udrží zadeček v bezpečí, je prodyšná a svou šetrností potěší i drobky s alergiemi či ekzémy. Kalhotky jsou elastické v bocích i kolem nožiček. Jsou tak ideální pro trénink na nočník, v SOS situaci je totiž vmžiku svléknete. Děti i dospělé rozveselí hravý design, tištěný bezpečným certifikovaným inkoustem a recyklovatelný obal z cukrové třtiny.

Plenky neobsahují žádné zbytečné parfémybarvivalatex nebo jiné nepotřebné chemické látky. Navíc jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Díky tomu minimalizují riziko výskytu alergických reakcí nebo podráždění jemné dětské pokožky v takzvané plenkové oblasti.

  • Jsou dermatologicky testované a ekologicky šetrné. Vyrobené jsou z přírodních zdrojů jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice.
  • Vnitřní vrstva, která se dotýká pokožky děťátka, je 100% přírodní a dermatologicky testovaná.
  • V plenkách nenajdete žádné parfémy, chlór ani latex.
  • Díky přidané bavlně jsou plenky ještě měkčí a pohodlnější. Skvěle padnou a špunty neomezují v pohybu.
  • Jsou naprosto bezpečné a hypoalergenní.
  • Perfektně sají díky speciální technologii kanálků v plence, která zrychluje vsáknutí tektutiny do jádra plenky. Nemusíte tak dělat žádné kompromisy mezi zdravím a funkčností.
  • Design s barevnými obrázky baví děti i dospělé. Ilustrace jsou natištěné bezpečným, certifikovaným inkoustem.
  • Plenky v Moltex vyrábí za použití 100% obnovitelné energie. Obal plenek je pak vyrobený z plastu z cukrové třtiny, namísto ropných plastů.

Použité plenky patří do směsného odpadu. Oproti konvenčním plenkám se na skládce rozloží mnohem rychleji, biodegradabilní složky plenky do 2 let. Sáček z bio-PE není rozložitelný, ale je vhodný k recyklaci. Rozlučte se s ním proto v kontejneru na plasty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské rozložitelné ekoplenky Moltex – Natahovací kalhotky
Certifikáty: Allergy Certified, EU Ecolabel, Oeko-tex, FSC certifikovaný materiál, Dermatest 5-star guarantee
Země původu: Vyrobeno v Německu
Položka byla vyprodána…