Máme pro Vás 🚚 dopravu zdarma nad 1999 Kč 🤩

Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks (36 ks)

Vyrobeno v ČR
Značka: Magics
159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Plenky Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks. Jedná se o premiovou řadu výrobce Drylock Hrádek nad Nisou, plenka která disponuje titulem '' nejtenčí plenka na trhu'' a přitom vyniká svou zvýšenou savostí a to díky nové technologii Drylock (magickými kanálky).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýšená savost, pohodlné a šetrné   

Bez použití chlóru a parfému

Plenky Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks. Jedná se o premiovou řadu výrobce Drylock Hrádek nad Nisou, plenka která disponuje titulem '' nejtenčí plenka na trhu'' a přitom vyniká svou zvýšenou savostí a to díky nové technologii Drylock (magickými kanálky). Plenky jsou velice praktické, pohodlné a na dotyk velice příjemné. Inovativní technologie přispívá i k úsporám zdrojů. Při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál. Bez chlóru, bez latexu, bez parfemace, dermatologicky testováno. Vyrobeno v ČR. Jsou vhodné pro děti od 6 do 10 kg. V balení je 36 ks plenek.

Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks
Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks

Proč koupit?

  • Bez použití chlóru a parfemace
  • Dermatologicky testované
  • Vyrobeny originální technologií bez použití buničiny
  • Nejtenčí plenky na trhu
  • Super absorbční – na den i na noc
  • Pohodlné a praktické
Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks

Poskytuje vysokou ochranu proti úniku, protože tekutina je rychle odváděna z povrchu do jádra plenky prostřednictvím kanálků "Magical Tubes". Tím se snižuje riziko úniku z plenky.

Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks

Pružnost plenky v oblasti nožiček spolu s designem plenky je pro dítě ideální. Účinné zábrany proti úniku poskytují ochranu ve dne i v noci. Plenky neobsahují žádnou parfemaci ani pleťové mléko.

Magics Flexidry 3 Midi, 6-10 kg, 36 ks

Měkký povrch plenky umožňuje jemné pokožce dítěte dýchat. Nedráždí a vysoká savost poskytuje ochranu až po dobu 12 hodin.

 

Výrobce DryLock - Česká republika

Společnost Drylock Technologies je předním výrobcem hygienických výrobků, který chrání lidi a životní prostředí prostřednictvím neustálých inovací. Dětské plenky vyrábí bez používání chlóru a parfému.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské plenky Magics
Velikost: 3 Midi
Typ zapínání: Suchý zip
Hmotnost dítěte: 4-9 kg
Počet v balení: 36 ks
Hmotnost dítěte: 6-10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: