Sleva 5 % na měsíční balení Dada s kódem: mb5

Vzorek plen - Dada Pants Extra Care 4 Maxi, 8-15 kg, 2 ks (2 ks)

Vzorek
Značka: Dada
29 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Vzorek - Kalhotkové plenky Dada PANTS Extra Care Maxi jsou ideálním řešením i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jsou měkké a prodyšné, díky použitým materiálům chrání pokožku vašeho dítěte a použitá inovativní technologie SeconDRY ji udržuje dokonale suchou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalhotkové plenky, lehké přebalení  

Kalhotkové plenky Dada PANTS Extra Care Maxi jsou ideálním řešením i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jsou měkké a prodyšné, díky použitým materiálům chrání pokožku vašeho dítěte a použitá inovativní technologie SeconDRY ji udržuje dokonale suchou.

Vzorek plen - Dada Pants Extra Care 4 Maxi, 8-15 kg, 5 ks

Proč koupit?

  • Mají indikátor vlhkosti
  • Skvělé padnou na tělo dítěte
  • Vyrobeny bez použití molekulárního chlóru
  • Plenky jsou z prodyšných materiálů
  • Vlhkost se rovnoměrně vstřebává 
  • Plenky jsou okamžitě suché
  • Dlouho trvající absorpce - vydrží celou noc

Skvělá technologie pro okamžitou suchost a dlouhotrvající absoprci

Díky anatomickému tvaru absorpční vložky a elastickému zapínání se plenka dokonale přizpůsobí tělu dítěte a poskytuje mu naprostou volnost pohybu. Dlouhotrvající suchost plenky umožňuje vašemu dítěti spát celou noc.

Technologie SeconDry extrémně rychle rozvádí vlhkost na vnitřní stranu plenky a udržuje ji mimo pokožku dítěte. Dlouho trvající absorpci zaručuje technologie LongLasting Wetlock, která dokáže pohltit obrovské množství vlhkosti a zaručí dlouhodobé pohodlí dítěte. Technologie Quick Liquid Attraction zaručuje rychlý a rovnoměrný rozvod vlhkosti.

Vzorek plen - Dada Pants Extra Care 4 Maxi, 8-15 kg, 5 ks
Vzorek plen - Dada Pants Extra Care 4 Maxi, 8-15 kg, 5 ks

Super měkké a pohodlné

Plenky jsou mimořádně měkké, pružné a snadno se oblékají i svlékají, což pomáhá dítěti zvyknout si na spodní prádlo a usnadňuje přebalování i učení na nočník. Dada Pantsy jsou vyráběny bez použití částic chlóru nebo vonných látek, aby se minimalizovalo riziko alergických kožních reakcí. Nenarušují mikrobiologickou rovnováhu pokožky a podporují přirozenou kožní mikroflóru kojenců a dětí.

Kalhotky Dada se nosí jako kalhotky, usnadňují přebalování a pomáhají vám i vašemu dítěti při učení na nočník. Snadné sundávání zajišťuje rychlé přebalení i pro ty nejvytíženější děti - po použití roztrhněte boky, stáhněte a srolujte.

Plenka je velmi rychle suchá!

Díky technologii SeconDry je plenka okamžitě suchá. Vaše dítě bude spát v klidu celou noc a nemusíte mít obavy o jeho pohodlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky plen
Velikost: 4 Maxi
Typ zapínání: Kalhotkové
Hmotnost dítěte: 7-16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polská značka plenek Dada se stala velmi oblíbenou i mezi rodiči v České republice. Její výrobky se řadí mezi nejprodávanější na českém trhu za poslední roky. Vybrat si můžete z 3. řad plenek. Jednotlivé druhy se dělí podle svých klíčových vlastností, které vám vysvětlíme zde. V nabídce jsou také vlhčené ubrousky Dada.

1. Plenky Dada Extra Care s revoluční technologií Climaflex® byly vytvořeny s ohledem na maximální pohodlí vašeho děťátka. Inovativní superabsorpční vložka poskytuje spolehlivou ochranu proti vlhkosti a účinně odvádí teplo, čímž minimalizuje riziko podráždění.
Jedinečný tvar absorpčních hadiček znamená, že vlhkost je rychle zadržována uvnitř pleny, což pomáhá udržet pokožku vašeho dítěte v suchu. Díky použité technologii je plenka tenčí, pružnější a ještě spolehlivější*.
Plenky jsou vyráběny bez použití částic chlóru nebo vonných látek, aby se minimalizovalo riziko alergických kožních reakcí. Nenarušují mikrobiologickou rovnováhu pokožky a podporují přirozenou mikroflóru dětské pokožky. Měkký potah je šetrný i k té nejjemnější pokožce.
Dada jsou jediné plenky v Polsku vyvinuté ve spolupráci s Institutem matky a dítěte. Dermatologicky testované v institutu Dermatest pro péči o vaše dítě.

2. Plenky Dada Extra Soft byly vytvořeny tak, aby poskytly vašemu děťátku tu nejlepší možnou péči.
Extrémně měkké a prodyšné materiály v kombinaci s technologií absorpčních kanálků znamenají, že naše plenky poskytují spolehlivou suchost a ochranu a zároveň umožňují jemné pokožce vašeho dítěte dýchat.
Anatomický tvar absorpční vložky a elastické zapínání zajišťují, že se plenka dokonale přizpůsobí tělu vašeho dítěte a poskytne mu naprostou volnost pohybu.
Dlouhotrvající suchost plenky umožňuje vašemu dítěti spát celou noc.

3.  Kalhotkové plenky Dada Extra Care jsou ideálním řešením i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jsou měkké a prodyšné, díky použitým materiálům chrání pokožku vašeho dítěte a inovativní technologie SeconDRY zajišťuje dokonalé sucho. Vylepšené kalhoty jsou třikrát pohodlnější na nošení a chrání před protékáním v jakékoli poloze díky o 10 % větší absorpční vložce, o 20 % širším plenám a vylepšenému lemování. Kalhotky Dada jsou vybaveny indikátorem vlhkosti, který vás informuje o tom, kdy je třeba plenky vyměnit. Dada Pants se nosí jako kalhotky, což usnadňuje přebalování a pomáhá vám i vašemu dítěti při učení se používat nočník. Snadné sundávání zajišťuje rychlé přebalení i pro ty nejvytíženější děti - po použití roztrhněte boky, stáhněte a srolujte.